Polaków kod kulturowy

Hitler istotnie był szaleńcem: mógł wszystko osiągnąć bez mordu milionów – czyż nie?

Wirtualna Polonia

zdjecieMural autorstwa Mikołaja Ostaszewskiego przy ul. Młynarskiej 34 w Warszawie upamiętniający 70. rocznicę ludobójstwa OUN-UPA na Polakach na Wołyniu(M. MAREK)

Fatalny stan polskiego państwa i destrukcja, jakiej poddaje się Naród, jest tak znacząca, że w dostrzegalnej perspektywie niektórzy wieszczą wręcz „finis Poloniae”. Liczna, a z pewnością hałaśliwa, jest rzesza tych, którzy chcieliby zrealizować tę wizję i skończyć z „nienormalną polskością”. Mają nieograniczone środki, pieniądze, koncerny medialne, tłumy utytułowanych klakierów, wsparcie z zagranicy. Udało się im przekonać sporą grupę, że: „piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski, tej na ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej…”.  

View original post 725 słów więcej

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Polaków kod kulturowy”

  1. Niezalezny Says:

    Dodam tylko ze Hitler i Nazistowskie Niemcy potrawili wykoszystac Ukrainskich Nacjonalistow, np. z UPA „kupujac” ich wspolprace z SS, itd. mordujac Polakow „wmawiajac” im ze to Pilsudski „zdradzil” hetmana Petlure obicujac mu Wolna Ukraine. Niemcy tez potrawili kupic armie gen. Waslow’a wmawiajac tez tym zolnierzom ze to wlasnie Pilsudski „oszukal” Denikina, Kolczaka i innych „bialych” generalow w czasie rewolucji w Rosji. Teraz nalezy Slowianom wykoszystac nasz nacjonalizm i Zjednoczyc sie wspolnie przeciwko GLOBALIZACJI w UE.
    http://www.wicipolskie.org

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: