OKIEM STAŃCZYKA – Najdroższy Eurodonek

Od lat zapytuję siebie, co by na to wszystko powiedział nasz Wielki Marszałek – Józef Piłsudski ? Czy uwierzyłby w to wszystko co Polskę spotkało; zaraz po jego śmierci, i potem po klęsce Niemiec – druzgocącej!
Jednak nie byłby zaskoczony – jak sądzę.
Kiedyś obiecał, że przeklnie Polskę na łożu śmierci: w końcu złagodził werdykt: będzie jedynie „prosił Pana Boga, żeby nigdy w Polsce nie urodził się wielki człowiek.”.

Wirtualna Polonia

Zarobki naszego byłego premiera Donalda T. w Brukseli będą „niebotyczne”. Będzie zarabiał więcej niż prezydenci krajów europejskich, prezydent USA, a nawet jego gorąca promotorka i orędowniczka Angela M. (Makrela K.). Koledzy z Parlamentu Europejskiego w Brukseli zadbali o jego, a także o swoje wynagrodzenia, tak żeby wszystkim (kolegom) żyło się lepiej. Zanim Donald T. został wybrany na przewodniczącego Rady Europejskiej, otrzymywał najwyższe odznaczenia niemieckie (między innymi medal Karola) za co?! A za to, co się tak ładnie nazywa: „za zasługi dla integracji europejskiej”. Jakie wielkie i kosztowne „zasługi” dla „integracji” europejskiej musiał mieć Donald T., żeby otrzymać tak wysokie stanowisko, które wkrótce będzie piastował…

View original post 97 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: